Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
178 hodnocení
5
169x
4
0x
3
1x
2
0x
1
8x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
JT
Josef Trela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.3.2024
Super. Nemá chybu 😀
S
Stela
(Administrátor)
14.3.2024
Dobrý den, pane Trelo,
děkujeme za Váš nákup a hodnocení! :-)
JT
Josef Trela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.3.2024
JB
Jana Buňková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2024
Rychlé dodání, bezva produkty
S
Stela
(Administrátor)
12.2.2024
Dobrý den, paní Buňková,
děkujeme za milé hodnocení! Vaše spokojenost nám dělá radost! :-)
JG
Jitka Gyömberova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2024
AS
Anastasiya Stavytska
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2023
Rychlé dodání. Objednávala jsem vánoční stromeček a par kytek do stromků. Stromeček super, ale kytka přišla jenom jedna. Na fotce jsou ukázané dvě ale to nic neznamená, kupujete stále jednu. Takže pozor, je to jenom jedna kytka a cena je také za jednu kytku.
S
Stela
(Administrátor)
28.12.2023
Dobrý den,
děkujeme za kladné hodnocení a zpětnou vazbu.
Moc nás mrzí, že jste očekávala květiny dvě. V názvu produktu však uvádíme "Květina" v jednotném čísle a produkt je pro lepší představu focen ze dvou úhlů. V nabídce máme produkty v sadách, ale to je vždy patrné již z názvu, kde uvádíme i počet kusů v balení.
Pokud Váš zájem o další květinu přetrvává, vytvořte si prosím objednávku, velmi rádi Vám další květinu zašleme. :-)
Přejeme vše nejlepší do nového roku!
L
Lubomir
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2023
TOP
S
Stela
(Administrátor)
21.12.2023
Dobrý večer,
děkujeme za pět hvězdiček, moc si Vaší zpětné vazby vážíme. :-)
Přejeme krásné svátky!
RM
Radka Macháčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2023
Spokojenost, zboží opravdu krásné
S
Stela
(Administrátor)
21.12.2023
Dobrý den, paní Macháčková,
děkujeme za kladné hodnocení, spokojený zákazník nás vždy moc potěší. :-)
Přejeme krásné vánoční svátky!
KK
Karolína Kadlecová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2023
Jsem naprosto spokojená s produkty i s obchodem.
S
Stela
(Administrátor)
18.12.2023
Dobrý den, paní Kadlecová,
velmi děkujeme za hodnocení, udělalo nám velkou radost! :-)
Přejeme Vám krásné svátky!
P
Pavlína
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2023
Velká spokojenost + rychlé dodání, moc děkuji
S
Stela
(Administrátor)
14.12.2023
Dobrý den,
moc Vám děkujeme za kladné hodnocení, velmi nás potěšilo. :-)
Přejeme krásné Vánoce!
BM
Blanka Majkusová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.12.2023
Super, děkuji!
S
Stela
(Administrátor)
8.12.2023
Dobrý den, paní Majkusová, děkujeme za kladné hodnocení, spokojený zákazník nás vždy moc potěší. :-)
Přejeme krásné vánoční svátky!
VF
Vladimíra Fialková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2023
velmi spokojena
S
Stela
(Administrátor)
5.12.2023
Dobrý den, paní Fialková,
velmi si ceníme Vaší pozitivní zpětné vazby.
Přejeme krásné svátky a ať Vám naše produkty dělají radost! :-)
MG
Marcela Gocalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2023
Obraz se mně i rodině líbí,jsem spokojená.
S
Stela
(Administrátor)
4.12.2023
Dobrý den, paní Gocalová,
děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu, jsme rádi, že se Vám produkt líbí.
S pozdravem,
PF
Petr Fiala
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2023
👍
S
Stela
(Administrátor)
4.12.2023
Dobrý den, pane Fialo,
moc děkujeme za palec nahoru a přejeme krásné svátky! :-)
JS
Jiřina Salačová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2023
PV
Pavla Vašáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2023
Nakupovala jsem zde podruhé a spokojenost. Pěkné zboží a rychlé doručení.
S
Stela
(Administrátor)
20.11.2023
Dobrý den, paní Vašáková,
jsme moc rádi, že se k nám vracíte a Vašeho hodnocení si velmi vážíme!
Hezký den,
BT
Bronislava Tomaníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2023
V obchodě jsem nakupovala poprvé a jsem naprosto spokojena.
S
Stela
(Administrátor)
20.11.2023
Dobrý den, paní Tomaníková,
děkujeme za kladné hodnocení, spokojený zákazník nás vždy moc potěší. :-)
Přejeme krásné vánoční svátky!
JV
Jiří Vesecký
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2023
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.11.2023
Jsem velmi spokojená jak s kvalitou výrobků, tak rychlým dodáním. Obchod doporučuji.
S
Stela
(Administrátor)
6.11.2023
Dobrý den, Jano,
děkujeme za Vaše hodnocení, udělalo nám velkou radost.
Přejeme Vám krásné Vánoce!
KM
Karel Maixner
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2023
Velmi spokojen
S
Stela
(Administrátor)
23.10.2023
Dobrý den, pane Maixnere, Vaše spokojenost nám dělá velkou radost a moc si vážíme Vaší zpětné vazby!
